Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

APW License Key 1.2.0

APW License Key to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z APW License Key dzięki zaangażowaniu pracowników Dr. Appche.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 707
Cena/licencja: 8,38 zł
Producent/dystrybutor: Dr. Appche
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.rdr.widget...
APW License Key to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami APW License Key zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dr. Appche.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.2.0. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Sleep as Android Unlock oraz Apex Launcher Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.