Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apps Magazine App 2.5.8

Apps Magazine App to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Apps Magazine App to aplikacja wprowadzona na rynek przez Imagine Publishing

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 593
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Apps Magazine App to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Apps Magazine App zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.8 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także iMagazine.pl oraz Good Housekeeping UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.