Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Appliness 1.0.5

Appliness to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Appliness zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Michaël Chaize.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 925
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Michaël Chaize
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Appliness to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Appliness dzięki zaangażowaniu pracowników Michaël Chaize.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I oraz Parents Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.