Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apple MacBook Air EFI Firmware 2.5

Apple MacBook Air EFI Firmware 2.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Apple .

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 983
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Apple
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MacBookAirEFIUpdate2.5.dm...
Apple MacBook Air EFI Firmware 2.5 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Apple .

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Apple MacBook Air EFI Firmware 2.5, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-Z68XP-UD5 (rev. 1.0) BIOS F5 czy ASRock H61M-VG3 Intel Management Engine Driver 8.1.20.1336. Aplikacja Apple MacBook Air EFI Firmware 2.5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.