Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

App Ville 1.2

App Ville to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. App Ville zostało stworzone przez firmę Emityme Apps.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1045
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Emityme Apps
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
App Ville to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. App Ville może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Emityme Apps

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.2.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić TRVL oraz Men’s Health Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.