Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

App Protector Pro [App Lock]

App Protector Pro [App Lock] to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. App Protector Pro [App Lock] może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Clutch Mobile, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 895
Cena/licencja: 4,74 zł
Producent/dystrybutor: Clutch Mobile, Inc.
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.carrotapp....
App Protector Pro [App Lock] to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z App Protector Pro [App Lock] dzięki zaangażowaniu pracowników Clutch Mobile, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji . Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić PrinterShare™ Premium Key oraz Camera ICS+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.