Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

App Life Magazine 1.2

App Life Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. App Life Magazine zostało stworzone przez firmę Tablisher, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tablisher, Inc.
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
App Life Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. App Life Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Tablisher, Inc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.2 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić And Men oraz The Vision Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.