Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki VIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 359
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: audio_231b.exe
AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki VIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-Z68X-UD5-B3 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.0927 czy Gigabyte GA-E350N (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Vista/. Programiści VIA zadbali, by AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.