Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK73(A) VIA Audio Driver 2.20a

AOpen AK73(A) VIA Audio Driver 2.20a to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki VIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 2.20a.exe
AOpen AK73(A) VIA Audio Driver 2.20a to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma VIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite R830 Intel Chipset Utility 9.3.0.1020 for Wind i Sony Vaio VPCZ119FX Broadcom Bluetooth Driver 6.2.1.500 for Wind. Programiści VIA zadbali, by AOpen AK73(A) VIA Audio Driver 2.20a były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.