Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

aniPet Aquarium Live Wallpaper 2.4.18

aniPet Aquarium Live Wallpaper to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. aniPet Aquarium Live Wallpaper może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników aniFree

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 778
Cena/licencja: 6,29 zł
Producent/dystrybutor: aniFree
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.anifree.an...
aniPet Aquarium Live Wallpaper to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe Użytkownicy mogą korzystać z aniPet Aquarium Live Wallpaper dzięki zaangażowaniu pracowników aniFree.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.4.18. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Encyklopedia Wiki pro oraz ElectroDroid Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.