Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Angeleno Interiors 3.1.0

Angeleno Interiors to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Angeleno Interiors to aplikacja wprowadzona na rynek przez BlueToad, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 562
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BlueToad, Inc.
Rozmiar: 20 KB
Nazwa pliku:
Angeleno Interiors to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Angeleno Interiors odpowiedzialna jest firma BlueToad, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Comic Heroes: The best in superhero comics, movies, TV and video oraz Futbol Live - Tygodnik Kibica.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.