Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

And Men 4.2.5

And Men to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. And Men zostało stworzone przez firmę Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 520
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
And Men to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z And Men dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.2.5.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Konsolowiec oraz Total Honda.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.