Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amigabit Data Recovery 2.0.6

Amigabit Data Recovery jest narzędziem przeznaczonym do odzyskiwania utraconych danych. Pracuje w pięciu różnych trybach.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 516
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amigabit
Rozmiar: 2.85 MB
Nazwa pliku: amigabitdatarecovery_2.0....
Amigabit Data Recovery to użyteczne narzędzie, za pomocą którego możliwe jest odzyskanie danych usuniętych z kosza, straconych na skutek formatowania partycji, awarii komputera czy skasowanymi przez wirusa. To bezpłatna edycja komercyjnego programu, która pozwala na odzyskanie do 2 GB danych. Obsługuje twarde dyski, dyski sieciowe, obrazy dysków, karty pamięci oraz smartfony i telefony komórkowe. Aplikacja może pracować w pięciu trybach - każdy z nich posiada ustawienia odpowiadające innemu typowi kasowania danych.

Amigabit Data Recovery posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Po przeskanowaniu lokalizacji z plikami do odzyskania pokazuje użytkownikowi ich listę, którą może filtrować na różne sposoby. Rezultat skanowania jest zapisywany na potrzeby przyszłych operacji tego typu. Niestety, brak polskiej wersji językowej interfejsu. Z podobnych narzędzi polecamy File Scavenger oraz AnyReader.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.