Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

America's Army Special Forces Patch 2.0.0a to 2.1.0

Patch aktualizujący 'Americas Army' z wersji 2.0.0a do wersji 2.1.0. łata wprowadza sporo interesujących opcji i usprawnień do rozgrywki.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 824
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: U.S. Army
Rozmiar: 148.96 MB
Nazwa pliku: aao_patch_200to210.zip
Patch aktualizujący 'Americas Army' z wersji 2.0.0a do wersji 2.1.0. Łata wprowadza sporo interesujących opcji i usprawnień do rozgrywki. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć na pewno zaimplementowanie w wersji 2.1.0 'Karma Physics Engine' - nowego silnika odpowiedzialnego za realistyczne odwzorowanie fizyki ruchu. Teraz ciało postrzelonego przeciwnika w grze będzie zachowywać, niemal dokładnie tak jak w rzeczywistości z uwzględnieniem m.in. miejsca trafienia, typu broni, rodzaju pocisku, odległości i zasięgu broni. 'America's Army: Special Forces' została wzbogacona także o dwa nowe tryby rozgrywek - turniejowy ('Tournament Mode') i 'Demo/Kiosk Mode'.

W nowej odsłonie gry wprowadzono także dwie nowe mapy: 'SF Arctic' i 'SF Village' i nowe rodzaje broni – m.in. przeciwpancerny karabin M136 AT4, wykorzystywany do neutralizacji lekko opancerzonych pojazdów oraz nowy typ Strykera – lekko opancerzonego, nowoczesnego wozu bojowego wykorzystywanego przez US Army. W grze usprawniono również dwa z dostępnych we wcześniejszych wersjach rodzaje broni - RPG i AT4 uzupełniając je o celowniki, które umożliwiają ustalenie odległości od celu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.