Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win

AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1521
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 12-8_vista_win7_win8_64_d...
AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite L550D Modem Driver 2.1.77 for XP czy ThinkCentre Edge 72z BIOS Setting Tool F6KT18A. AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.