Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.4

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.4 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Amazon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 589
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Update_kindle_3.4_B008.bi...
Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.4 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.4, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L850 Intel Display Driver 8.15.10.2712 for Win lub Lenovo ThinkPad G40 Broadcom Ethernet Driver 6.64. Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.