Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Update_kindle_3.3_B008.bi...
Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Amazon.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre Edge M71z NextWindow DesktopTouch Driver 3.1., czy Asrock H61DE/S3 Bios 1.70. Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.