Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Alien Shapes FULL 1.3

Alien Shapes FULL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Za stworzenie Alien Shapes FULL odpowiedzialna jest firma maxelus.net.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 666
Cena/licencja: 3,29 zł
Producent/dystrybutor: maxelus.net
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku: details?id=com.maxelus.al...
Alien Shapes FULL to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z Alien Shapes FULL dzięki zaangażowaniu pracowników maxelus.net.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Root Call Blocker Pro oraz Holo Launcher Plus.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.