Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ale Historia 2.2

Ale Historia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Ale Historia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 745
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:
Ale Historia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Ale Historia dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić KLIF Magazyn Mody oraz Grand Designs.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.