Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Aldiko Book Reader 2.1.0

Aldiko Book Reader to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia Użytkownicy mogą korzystać z Aldiko Book Reader dzięki zaangażowaniu pracowników Aldiko Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1365
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Aldiko Limited
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku: details?id=com.aldiko.and...
Aldiko Book Reader to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Aldiko Book Reader odpowiedzialna jest firma Aldiko Limited.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.1.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Śmieszne dzwonki z filmów oraz Ucz się języka angielskiego!.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.