Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Alcohol 52% 2.0.3.7612

Alcohol 52% taodarmowa aplikacja służy do tworzenia obrazów płyt CD/DVD na dysku twardym. Możemy być również użyte do montowania napędów wirtualnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2668
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Alcohol Soft
Rozmiar: 7.65 MB
Nazwa pliku: Alcohol52_FE_2.0.3.7520.e...
Alcohol 52% to aplikacja służąca do tworzenia obrazów płyt CD/DVD na dysku twardym i montowania napędów wirtualnych. Wersja darmowa obsługuje aż 25 wersji językowych (w tym polski) i umożliwia stworzenie 6 wirtualnych napędów. Po skopiowaniu płyty na dysk twardy w formie obrazu nie trzeba posiadać oryginalnego nośnika, aby zagrać w grę lub obejrzeć film. Jest to przydatne dla tych, którzy nie posiadają nagrywarki CD/DVD lub muszą mieć dostęp do kilku napędów optycznych jednocześnie. Ponadto dostęp do danych zapisanych na dysku jest dużo szybszy i odpowiada napędowi optycznemu pracującemu z prędkością x200.

Alcohol 52% w porównaniu z wersją 120%, program

nie obsługuje tylu zabezpieczeń oraz instalowany jest reklamowy pasek zadań o nazwie Alcohol Toolbar. Zawiera on wyszukiwarkę oraz kilka dodatków związanych np. z otwieraniem forum. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

UWAGA

Niektóre antywirusy mogą identyfikować plik jako zagrożenie. Producent zapewnia, że jest to fałszywy alarm.

Stabilne wersje Alcohol 52%

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.