Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PXP45 Intel Chipset Driver 9.0.0.1008 for XP/Vista

Albatron PXP45 Intel Chipset Driver 9.0.0.1008 for XP/Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CChipset5CInte...
Albatron PXP45 Intel Chipset Driver 9.0.0.1008 for XP/Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Albatron PXP45 Intel Chipset Driver 9.0.0.1008 for XP/Vista jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Corsair Sandforce 30GB SSD Firmware 5.03 czy Asrock FM2A75 Pro4 Realtek LAN Driver 8002 for Windows 8. Programiści Intel zadbali, by Albatron PXP45 Intel Chipset Driver 9.0.0.1008 for XP/Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.