Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX845GE ProIIS(Silver) Realtek Audio Driver 3.41

Albatron PX845GE ProIIS(Silver) Realtek Audio Driver 3.41 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 431
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CAudio5CRealte...
Albatron PX845GE ProIIS(Silver) Realtek Audio Driver 3.41 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Albatron PX845GE ProIIS(Silver) Realtek Audio Driver 3.41, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sharp MX-M283 Printer PCL6 PS Driver 1104A czy Sager NP6110 Realtek Card Reader Driver 6.2.8400.27024 for Windo. Programiści REALTEK zadbali, by Albatron PX845GE ProIIS(Silver) Realtek Audio Driver 3.41 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.