Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron K8X800 Pro VIA All-in-one Driver 4.49

Albatron K8X800 Pro VIA All-in-one Driver 4.49 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma VIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 597
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CChipset5CVIA5...
Albatron K8X800 Pro VIA All-in-one Driver 4.49 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki VIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Albatron K8X800 Pro VIA All-in-one Driver 4.49, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP lub Sony KDL-22EX325 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA. Albatron K8X800 Pro VIA All-in-one Driver 4.49 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.