Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP

Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 375
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CChipset5CNV5C...
Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L750 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.12 for W czy ASRock H71M-DGS Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo. Albatron K8NF4U Driver package 6.70 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.