Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AlarmDroid Pro 1.4

AlarmDroid Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. AlarmDroid Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Fabian Lueghausen.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 968
Cena/licencja: 6,23 zł
Producent/dystrybutor: Fabian Lueghausen
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.splunchy.a...
AlarmDroid Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z AlarmDroid Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Fabian Lueghausen.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także ROM Manager (Premium) oraz Mobile Money Manager Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.