Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Alarm Clock Plus(NoAds) Zależy od urządzenia

Alarm Clock Plus(NoAds) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Alarm Clock Plus(NoAds) dzięki zaangażowaniu pracowników Binary Tactics, LLC..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: 3,13 zł
Producent/dystrybutor: Binary Tactics, LLC.
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.vp.alarmCl...
Alarm Clock Plus(NoAds) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Alarm Clock Plus(NoAds) zostało stworzone przez firmę Binary Tactics, LLC..

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Game Dev Story oraz Miernik dźwięku - Sound Meter.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.