Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Aerobiczna Szóstka Weidera PRO 4.1.3

Aerobiczna Szóstka Weidera PRO to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Aerobiczna Szóstka Weidera PRO zostało stworzone przez firmę Caynax.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4916
Cena/licencja: 3,99 zł
Producent/dystrybutor: Caynax
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.caynax.a6w...
Aerobiczna Szóstka Weidera PRO to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie Aerobiczna Szóstka Weidera PRO odpowiedzialna jest firma Caynax.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.1.3. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Beautiful Widgets oraz Sprinkle.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.