Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ADWLauncher EX 1.3.3.56

ADWLauncher EX to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z ADWLauncher EX dzięki zaangażowaniu pracowników AnderWeb.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1120
Cena/licencja: 11,59 zł
Producent/dystrybutor: AnderWeb
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=org.adwfreak.l...
ADWLauncher EX to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. ADWLauncher EX zostało stworzone przez firmę AnderWeb.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.3.3.56. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Beautiful Widgets oraz ROM Toolbox Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.