Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Adventure Games Studio 3.2.1

Adventures Games Studio to program pozwalający tworzyć gry przygodowe. Obsługi możemy nauczyć się dzięki licznym tutorialom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1002
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Adventures Games Studio
Rozmiar: 3.9 MB
Nazwa pliku: AGS-3.2.1.exe
Adventures Games Studio to potężne narzędzie do tworzenia gier, a jak sama nazwa wskazuje - będą to przygodówki. Za jego pomocą w prosty sposób możemy stworzyć klasyczną grę przygodową point'n'click w stylu niezapomnianych gier Sierry czy Lucas Arts z lat 90. Nie jest to jednak kres możliwości tego programu - pozwala ono także stworzyć grę karcianą, szachy, strzelanki, gry planszowe, a nawet menedżery. Obsługa wydaje się dość złożona, jednak to tylko kwestia przyzwyczajenia użytkownika. Zarówno na oficjalnej stronie projektu, jak też i w sieci można odnaleźć tutoriale i pomoce, które nauczą każdego tworzenia ciekawych gier przygodowych.

Adventures Games Studio jest wciąż rozwijanym projektem. Każde jego kolejne wydanie to poprawki, usprawnienia i nowe funkcje. Edycja z numerkiem 3.2.1 to między innymi dodanie nowych funkcji do interfejsu użytkownika, zmiana właściwości dialogów, a także mnóstwo innych opcji. Poprawiono także zauważone przez twórców i graczy bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.