Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Advanced Clock Widget Pro 0.719

Advanced Clock Widget Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Advanced Clock Widget Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Zooper Inc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1112
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor: Zooper Inc
Rozmiar: 20 KB
Nazwa pliku: details?id=org.zooper.acw...
Advanced Clock Widget Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Użytkownicy mogą korzystać z Advanced Clock Widget Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Zooper Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 0.719. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić lgCameraPro oraz Kaspersky Mobile Security.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.