Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Adobe Universal PostScript Printer Driver 4.2.6 (4/30/99)

Adobe Universal PostScript Printer Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Adobe Systems.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1046
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Adobe Systems
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku: winsteng.exe
Adobe Universal PostScript Printer Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Adobe Systems.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Adobe Universal PostScript Printer Driver, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania 151231-DC900_DC1100_2000_ XP_2003_Vista_2008_x86 Ver 2.4.3(2_2)_ lub Acer Extensa 4630G Notebook Synaptics Touchpad Driver 11.0.2.0 f. Aplikacja Adobe Universal PostScript Printer Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.