Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Adobe Reader (XP) XI 11.0.00

Najnowsza wersja programu od firmy Adobe do czytania i drukowania dokumentów w formacie PDF.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 726
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Adobe Systems
Rozmiar: 37.87 MB
Nazwa pliku: AdbeRdr11000_en_US.exe
Adobe Reader XI to najnowsza wersja programu od firmy Adobe do czytania i drukowania dokumentów w formacie PDF. Aplikacja zaoferuje m.in. funkcję Actions umożliwiającej wygodne tworzenie listy zadań jakie należy wykonać by otrzymać pożądany wygląd dokumentu PDF oraz dzielenie się nią ze współpracownikami. Prócz tego program posiada możliwość szerszej integracji z Adobe Photoshop oraz Microsoft SharePoint.

Adobe Reader XI cechuje zastosowanie nowej technologii uniemożliwiającej przeprowadzanie ataków na komputer z dokumentów PDF. Mechanizm Sandbox zablokuje możliwość ingerencji dokumentu w działanie systemu operacyjnego, w tym modyfikowania plików i rejestru. Zarówno w czytniku, jak i wtyczkach do wyszukiwarek automatycznie włączony będzie nowy tryb "Adobe Reader Protected Mode". Funkcja ma m.in. uniemożliwić ataki z wykorzystaniem skryptów Java lub obiektów 3D.

Wersja XI to współpraca z systemami chmury Adobe EchoSign, możliwość importu i eksportu z/do PowerPoint, integracja z SharePoint oraz ulepszenie systemów bezpieczeństwa.

Stabilne wersje Adobe Reader (XP)

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.