Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AD DE ePaper 1.6.06

AD DE ePaper to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z AD DE ePaper dzięki zaangażowaniu pracowników Conde Nast Digital Germany GmbH.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1043
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Conde Nast Digital Germany GmbH
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
AD DE ePaper to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. AD DE ePaper powstało w studiu firmy Conde Nast Digital Germany GmbH.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.6.06. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Chronos Watch oraz 4-Wheel & Off-Road.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.