Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5620 Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 f

Acer Extensa 5620 Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 173
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_AuthenTec_6.2...
Acer Extensa 5620 Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 f to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Authentec.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Acer Extensa 5620 Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 f, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre A62 Optiarc DDU-1671S ODD Firmware 1.93 for W czy Asus Eee Pad Transformer Prime TF201 Firmware 9.4.2.21(US). Aplikacja Acer Extensa 5620 Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 f może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.