Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5610G Notebook Conexant Modem Driver 7.62.00 for Vi

Acer Extensa 5610G Notebook Conexant Modem Driver 7.62.00 for Vi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CONEXANT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 540
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CONEXANT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Modem_Conexant_7.62.00_Vi...
Acer Extensa 5610G Notebook Conexant Modem Driver 7.62.00 for Vi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma CONEXANT.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Acer Extensa 5610G Notebook Conexant Modem Driver 7.62.00 for Vi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. VIA Realtek AC97 Audio Driver 6.0.1.6285 for Vista64 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Acer Extensa 5610G Notebook Conexant Modem Driver 7.62.00 for Vi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.