Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5610 Notebook WIDCOMM Bluetooth Driver 5.1.0.3300 f

Acer Extensa 5610 Notebook WIDCOMM Bluetooth Driver 5.1.0.3300 f są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma WIDCOMM.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 742
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WIDCOMM
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BlueTooth_WIDCOMM_205.1.0...
Acer Extensa 5610 Notebook WIDCOMM Bluetooth Driver 5.1.0.3300 f to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki WIDCOMM.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Acer Extensa 5610 Notebook WIDCOMM Bluetooth Driver 5.1.0.3300 f został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.