Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5510Z Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 f

Acer Extensa 5510Z Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 f to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Touchpad_Synaptics_8.2.19...
Acer Extensa 5510Z Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 f jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Extensa 5510Z Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 f, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy ECS Z77H2-AX (V1.0) Intel USB 3.0 Driver 1.0.3.214. Programiści Synaptics zadbali, by Acer Extensa 5510Z Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 f były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.