Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5510Z Notebook NVIDIA Display Driver 8.6.0.2 for XP

Acer Extensa 5510Z Notebook NVIDIA Display Driver 8.6.0.2 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 543
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: VGA_nVidia_8.6.0.2_XPx86....
Acer Extensa 5510Z Notebook NVIDIA Display Driver 8.6.0.2 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Extensa 5510Z Notebook NVIDIA Display Driver 8.6.0.2 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASUS Android USB LAN Driver 1.0.0.3 for Vista/Windows 7/Windows czy Toshiba Satellite A300 Supervisor Password Utility 3.0.1.0 for W. Programiści NVIDIA zadbali, by Acer Extensa 5510Z Notebook NVIDIA Display Driver 8.6.0.2 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.