Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5510 Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 fo

Acer Extensa 5510 Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 fo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 328
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Touchpad_Synaptics_8.2.19...
Acer Extensa 5510 Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 fo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Microtek ScanMaker 6800 (FireWire) Driver 1.0.1.1 for XP. Acer Extensa 5510 Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.19.0 fo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.