Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5420 Notebook ATI Display Driver 8.4.0.2 for Vista

Acer Extensa 5420 Notebook ATI Display Driver 8.4.0.2 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ATI.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 253
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ATI
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: VGA_ATI_8.4.0.2_Vistax86....
Acer Extensa 5420 Notebook ATI Display Driver 8.4.0.2 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ATI.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Acer Extensa 5420 Notebook ATI Display Driver 8.4.0.2 for Vista jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7. czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści ATI zadbali, by Acer Extensa 5420 Notebook ATI Display Driver 8.4.0.2 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.