Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5235 Notebook Broadcom WLAN Driver 5.60.18.8 for Vi

Acer Extensa 5235 Notebook Broadcom WLAN Driver 5.60.18.8 for Vi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Wireless20LAN_Broadcom_5....
Acer Extensa 5235 Notebook Broadcom WLAN Driver 5.60.18.8 for Vi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Broadcom.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Extensa 5235 Notebook Broadcom WLAN Driver 5.60.18.8 for Vi, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock B75 Pro3 Extreme Tuning Utility 0.1.189 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Acer Extensa 5235 Notebook Broadcom WLAN Driver 5.60.18.8 for Vi został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.