Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 4620Z Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.56

Acer Extensa 4620Z Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.56 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 806
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_AuthenTec_6.2...
Acer Extensa 4620Z Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.56 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Authentec.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Acer Extensa 4620Z Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.56 , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Extensa 5200 Notebook SMSC FIR Driver 5.1.3600.5 for XP lub Xerox Phaser 3115. Acer Extensa 4620Z Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.56 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.