Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 9800 AverMedia TV-Tuner Driver 4.5.0.9 for Vista

Acer Aspire 9800 AverMedia TV-Tuner Driver 4.5.0.9 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma AverMedia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 767
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AverMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TVTuner_Avermedia_M115_4....
Acer Aspire 9800 AverMedia TV-Tuner Driver 4.5.0.9 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AverMedia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P31-DS3L (rev. 1.x) Realtek Audio Driver 5.10.0.6642 i Dell Alienware Aurora ALX U2412M Monitor Driver A00-00 for Windo. Programiści AverMedia zadbali, by Acer Aspire 9800 AverMedia TV-Tuner Driver 4.5.0.9 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.