Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 1410 LiteOn Camera Driver (AP) 0.905

Acer Aspire 1410 LiteOn Camera Driver (AP) 0.905 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma LiteOn.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 520
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LiteOn
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Camera_liteon_0.905_W7x64...
Acer Aspire 1410 LiteOn Camera Driver (AP) 0.905 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki LiteOn.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Albatron PX915P BIOS 1.24ma(BETA) i Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.24(TB special). Programiści LiteOn zadbali, by Acer Aspire 1410 LiteOn Camera Driver (AP) 0.905 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.