Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 1410 Liteon Camera Driver 0.8 for Vista

Acer Aspire 1410 Liteon Camera Driver 0.8 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHERS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 447
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHERS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Camera_liteon_0.8_Vistax8...
Acer Aspire 1410 Liteon Camera Driver 0.8 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHERS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Aspire 1410 Liteon Camera Driver 0.8 for Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony KLV-22BX320 BRAVIA HDTV Firmware 1.24 czy Lenovo ThinkPad Edge 14 Bluetooth Driver 5.5.0.9700 for XP. Acer Aspire 1410 Liteon Camera Driver 0.8 for Vista poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.