Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit AG8 BIOS 2.7

Abit AG8 BIOS 2.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Abit.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 599
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Abit
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ag827.zip
Abit AG8 BIOS 2.7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Abit.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Abit AG8 BIOS 2.7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI 760G-P43 (FX) Realtek LAN Driver 5.794.0222.2012 for XP lub MSI Z77 MPOWER Control Center Utility 2.5.018. Kod programu Abit AG8 BIOS 2.7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.