Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6

Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Abit.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Abit
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ab916.zip
Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Abit.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L870D Media Controller Utility 1.0.87.5 for Wi i Philips 190V1SB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Kod programu Abit AB9 Wi-Fi BIOS 1.6 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.