Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

9 Clues 2: The Ward

9 Clues 2: The Ward to śledztwo w szpitalu dla obłąkanych. W grze znajdziemy elementy charakterystyczne dla przygodówek oraz zadania logiczne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3061
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Artifex Mundi
Rozmiar: 433.41 MB
Nazwa pliku: DEMO_9Clues2_TheWard.exe
9 Clues 2: The Ward to gra z gatunku HOPA, czyli pozycja, której gameplay łączy w sobie elementy przygodowe oraz gier logicznych. Druga część kryminalnej serii 9 Poszlak, osadzonej w latach 50. W burzowy dzień młoda detektyw wyrusza razem ze swoim partnerem na odciętą od świata wyspę, mieszczącą ośrodek dla psychicznie chorych. Po dotarciu na miejsce, stają się oni świadkami śmierci jednego z terapeutów. Rozpoczyna się śledztwo. W jego trakcie na jaw wychodzą coraz to nowe fakty, powiązane z tajemniczym pożarem sprzed 4 lat. Każdy krok rodzi kolejne pytania: Kto zamordował profesora? Dlaczego jeden z pracowników szpitala oszalał? Kim jest Zed Rascov? Co łączy śmierć lekarza z imieniem Ginger wyrytym w jego gabinecie?

9 Clues 2: The Ward to nowatorski Tryb Detektywa polegający na odnajdywaniu poszlak i łączeniu ich ze sobą, aby zobaczyć retrospekcję, 42 charakterystyczne, nastrojowe lokacje, 18 zróżnicowanych, wymagających mini-gier oraz 39 osiągnięć do odblokowania. Wersja demo pozwala na poznanie początku zabawy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.