Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

3G Watchdog Pro 1.14.0

3G Watchdog Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. 3G Watchdog Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Richard Gruet

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1048
Cena/licencja: 11,28 zł
Producent/dystrybutor: Richard Gruet
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=net.rgruet.and...
3G Watchdog Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja 3G Watchdog Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Richard Gruet.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.14.0. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić FPSE dla android oraz ezPDF Reader PDF Annotate Form.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.